sobota, 3 listopada 2012

Jaka jest najlepsza siłownia w Komornikach?

Ostatnio postanowiłem, że trzeba by trochę poćwiczyć. Jako nowy mieszkaniec Komornik musiałem zlokalizować jakąś dobrą siłownie. Muszę przyznać, że na razie w Komornikach znalazłem tylko kameralną siłownię na ulicy Młyńskiej. Już kiedyś chodziłem na taką siłownie i muszę przyznać, że mają swoje zalety czyli miły bezpośredni kontakt z obsługą i innymi ćwiczącymi.
Ok, ale tym razem postanowiłem znaleźć siłownię, z błyszczącym nowym sprzętem, muzyką puszczaną z telewizorów, bieżniami ;) (na siłowniach starego typu trochę gorzej z tym sprzętem).
Tak więc, po moich (krótkich) poszukiwaniach znalazłem siłownię tego typu dopiero w Plewiskach. Jest to siłownia Maestro zlokalizowana na "Nowym Rynku" w Plewiskach. Moje pierwsze wrażenia są takie, że siłownia jest czysta, jest na niej ładny sprzęt, szatnie itd.. Brakuje natomiast trochę atmosfery małej siłowni. Tych pogaduszek przy sztandze, atmosfery gdy przychodzący ludzie witają się z każdym :-) .Taka siłownia jest np. na Jeżycach, nazywa się siłownia Dawid. Jest to siłownia na, której sprzęt jest może trochę siermiężny ale atmosfera jest super.
Wróćmy jednaj do tematu. Jest jedna podstawowa rzecz, która mnie bardzo zdziwiła. Skoro cena za siłownię jest ponad raz większa niż np. siłowni na Jeżycach to dziwne jest dlaczego tak trudno dobić się do trenera przebywającego na siłowni? Pierwsze to zaskakuje, że jeśli trener ma prywatna godzinę z kimś (sic) to nawet jak jesteś pierwszy raz na siłowni to za dużo nie pomoże.. Dodatkowo, koleją zaskakująca sprawą jest to, że nie dostaniemy od trenera rozpiski ćwiczeń. Tzn. dostaniemy ale to kosztuje i to całkiem nieźle, bo uwaga.. Rozpiska na 4 tygodnie z ćwiczeniami kosztuje 150zł :-D Czyli za 1 kartę A4 z ćwiczeniami zerżniętą z internetu mam zapłacić 150zł. Hmm.. chyba podziękuję. A poza tym siłownia jest całkiem ok.
Być może znacie fajniejsze siłownie w Komornikach? Jeśli tak to napiszcie w komentarzach.
--> -->

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz